Hakkımızda,

Şirketimiz 2008 yılından beri KANGAROO KINGDOM markamız ile derinin asaletini, zarafetini ve dokusunu günümüz modern modası çizgilerinde bir araya getiriyor, tasarlıyor ve üretiyor. Ürünlerimiz Türkiye’de TSE ve uluslararası ISO kalite standartlarına göre üretilmektedirler. Atölyelerimizde 1. kalite malzeme, aksesuar ve işçilik ile üretilen özgün modellerimiz siz değerli müşterilerimize yepyeni bir deneyim ve stil sunacaktır. Yolunda emin adımlarla kalitesinden ödün vermeyen markamız, sizlere hizmet sunabilmekten büyük mutluluk duymaktadır.

Ürünlerimizin tamamı 2 yıl garanti kapsamındadır ve bu süreyi aşan ürünlerimiz için de her daim bakım, onarım servisimiz sizlerin hizmetindedir. 

Ürünümüzden ve hizmetimizden memnun kalmanız doğrultusunda yorumlar bölümü üzerinden bizlere olumlu yorumlarınızla destek sunabilirsiniz. 

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir vizyona sahiptir ve sizlerin beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir. Tüm soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için bizlere aşağıdaki iletişim kanallarından her zaman ulaşabilirsiniz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.


Saygılarımızla


KANGAROO KINGDOM

Yavuz İç ve Dış Ticaret - Yücel YAVUZ

Kaynarca Mah. Aydınlı Yolu Cad.

Eser Sok. No:1 Pendik/İstanbul

Tel:0530 739 15 95

 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?